» 

Yeni Yıl Kutlama Mesajı


     Belediye Başkanı Ferat Aktan mesajında, ilçemiz için gerçekleştirdiğimiz güzel çalışmalarla birlikte, üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha giriyoruz” ifadelerini kullanarak, şunları kaydetti:

     ”Yeni yıla girerken ilçemiz, ülkemiz ve tüm dünya için mutluluk, sağık ve güzellik yönündeki temennimizi ve dileklerimizi yeniliyor ve tekrarlıyoruz. Her yeni yıl; başarının ve umudun egemen olduğu, iyimserlik hissiyatımızın canlandığı, kardeşlik, dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni isteklerin beklendiği bir yıldır.

     İlçemize şöyle bir baktığımızda, geride bıraktığımız 2015 yılı, birçok yönden başarılı bir yıl olmuştur.  Aydıncık’ta büyük bir değişim ve gelişim atağı başlamıştır.  Bununla birlikte bizler, içerisinde bulunduğumuz vazifenin üzerimize yüklediği ağır ve meşakkatli yükle her an olduğu gibi her saat, her gün, ve her sene yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın muhasebesini tutmaya devam ediyoruz. Bu yönde beklentimiz tüm hemşehrilerimiz için aynı temennidedir. Her bir yeni yıl ve dönemde, yeni gelişmelere ve atılımlara kucak açan yönetim anlayışı ile gençlerimize, genç beyinlere, düşüncelere, Aydıncık için hazırlanan projelere büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe dair olan kaygılarını en aza indirebilmek için gayret gösteriyoruz.

     2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyen Aydıncık, 2016 yılında bu hedefler doğrultusunda yeni projeleri hayata geçirerek, ülkemizin istikrarlı büyümesine en büyük katkıları sağlayacak.

     2016 yılı yeni doğuşların, yeniliklerin, başarının ve yeni hedeflerin yılı ile kardeşlik, birlik ve beraberliğin yılı olması temennisiyle tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.’’ Dedi.


03.01.2016